Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
le_petit_marius_diy_credence_cuisine.jpg

Wykorzystaj pozostałości po montażu podłogi do stworzenia kredensu kuchennego, któremu nie sposób się oprzeć!

Pozostał Ci nadmiar materiału po montażu podłóg Gerflor i nie wiesz,co z nim zrobić? Znaleźliśmy rozwiązanie, które pozwoli na jego praktyczne zastosowanie! To prawda, że Gerflor oferuje przede wszystkim podłogi PVC, ale przecież nikt nie zabroni Ci zamontować ich gdzieś indziej niż na podłodze…

W Gerflor uwielbiamy odkrywać stare kafelki i przy użyciu modnych motywów i kolorów dawać im drugie życie. Alexandra, autorka profilu @le_petit_marius, podzieliła się z nami świetnym rozwiązaniem, które pozwala na nietypowe zastosowanie paneli Gerflor.

Znane z dawnych czasów cementowe kafelki wraz z rosnącą popularnością stylu bohemy przeżywają swój wielki powrót. Znajdą się nie tylko na naszych podłogach, ale również kredensach i piecach kaflowych. To właśnie spacerując wśród alejek sklepów z wyposażeniem wnętrz, Alexandra wpadła na pomysł sprawienia sobie czegoś w tym stylu.

Zdeterminowana, aby mieć tego rodzaju kredens w swojej kuchni, bez konieczności wykonywania dużych prac remontowych, wpadła na pomysł wykorzystania w tym celu paneli PVC. W ten właśnie sposób panele z kolekcji Senso Auto-adhésif Premium znalazły nowe zastosowanie w kredensie kuchennym.

 

article_diy_credence.jpg

Czarno-biały albo piaskowy wzór Cordoba obejmuje całą paletę odcieni z różnych kolekcji, pozwalając na nadanie kuchni wyjątkowego i oryginalnego charakteru.

rs39145_cordoba_black_white_-_frontal.jpg

Cordoba Black&White

cordoba_ivory.jpg

Cordoba Ivory

Ta podłoga PVC wyróżnia się wyjątkową wodoszczelnością, dzięki czemu może być bez obaw zamontowana w pomieszczeniach o dużej wilgotności.

Aby cementowe kafelki wyglądały jeszcze bardziej realistycznie, Alexandra pozostawiła wolną przestrzeń pomiędzy różnego rodzaju panelami, dzięki którym możliwe było połączenie ich poprzez złącze.

 

Doskonały pomysł, dzięki któremu pomieszczenie nabierze charakteru, oryginalności i radosnej atmosfery.

le_petit_marius_diy_credence_cuisine.jpg

Jeśli ten pomysł również przypadł Ci do gustu i zamierzasz wykonać podobny kredens, oznacz nas koniecznie na swoim profilu na Instagramie @gerflorhome. Będziemy się ogromnie cieszyć z możliwości udostępnienia Twojego projektu.

 

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.