Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Columbia livingroom

Podłogi dobre dla zdrowia

Nasze podłogi towarzyszą w życiu codziennym milionom ludzi w domu, w obiektach sportowych, w szpitalach, szkołach, biurach i miejscach publicznych. Czujemy się odpowiedzialni za to, co oferujemy naszym klientom.

Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały najwyższe standardy w zakresie produkcji, jakości powietrza i higieny.

Formuła w 100% zgodna z regulacją REACH

Europejskie rozporządzenie REACH (Rejestracja, Ocena i Udzielanie Zezwoleń i Stosowanie Ograniczeń w Zakresie Chemikaliów) regulowane przez ECHA (Europejską Agencję Chemikaliów) określa substancje chemiczne mające lub mogące mieć wpływ na zdrowie ludzkie oraz sposób, w jaki mogą być używane.

Nasi klienci mogą być pewni, że żaden z naszych produktów nie zawiera żadnej z substancji, której zastosowanie jest ograniczone przez rozporządzenie REACH.

gerflor-reach-compliance
Bezklejowy montaż

W tym samym celu, aby zredukować emisję lotnych związków organicznych (VOC) wydzielających się podczas użycia kleju, opracowaliśmy innowacyjną gamę produktów z montażem bezklejowym.

Można je zamontować bez użycia kleju lub dzięki wykorzystaniu dwustronnej taśmy na brzegach elementów.

Jesteśmy przekonani, że to rozwiązanie to przyszłość branży podłogowej.

Oprócz gwarancji możliwie najlepszej jakości powietrza w pomieszczeniu bezklejowy system montażu umożliwia szybki i łatwy montaż (który oznacza z kolei oszczędność czasu i pieniędzy) oraz prostszą utylizację produktu po zakończeniu jego eksploatacji (bez resztek kleju lub zaprawy).

Gerflor jest liderem produktów z montażem bezklejowym..

Od 2000 roku firma Gerflor opracowała i opatentowała wykładziny winylowe z montażem bezklejowym ze spodem tekstylnym – pionierską technologię Gerflor.

Produkty te stały się punktem odniesienia w montażu bezklejowym. 25% produktów sprzedawanych przez Gerflor to te z montażem bezklejowym. Oprócz oferty wykładzin proponujemy również płytki i panele pływające oraz na zamek, z wieloma różnymi technologiami zamków opracowanymi przez Gerflor.

gerflor-environnement-usage-pose-non-collee
Jeszcze prostsze sprzątanie i higiena dzięki innowacji

Łatwiejsze utrzymanie czystości

Ułatwienie i zoptymalizowanie czyszczenia oraz konserwacji naszych podłóg jest dla nas priorytetem.

Czyszczenie stanowi pomiędzy 18–38% śladu węglowego produktu w trakcie jego cyklu życia, ponieważ wpływa na zużycie wody, energii i pieniędzy.

Rozwiązania w dziedzinie sprzątania i konserwacji mogą w znacznym stopniu zmniejszyć koszt cyklu życia produktu, redukując czas sprzątania, ilość zużytych produktów i konieczność przeprowadzenia procesów metalizacji.

Gerflor zainwestował w innowację, aby stworzyć wydajne procesy obróbki powierzchni. Obróbka ta jest niezbędna, aby zapewnić podłodze odpowiednią ochronę przed plamami i zabrudzeniami oraz ułatwić proces czyszczenia i konserwacji.

Entretien Gerflor
Późniejsze włączanie sztucznego oświetlenia dzięki kolorom podłóg

Aby poprawić komfort wizualny użytkowników i zmniejszyć zużycie energii wynikającej z konieczności oświetlania pomieszczenia, skupiliśmy się również na sposobie odbijania światła przez nasze podłogi.

Jasne kolory pozwalają na zmniejszenie zużycia energii wynikającej z konieczności zapalania światła o 60 % w porównaniu z kolorami ciemnymi.

Osiągając wartości współczynnika odbicia światła (LRV) w zakresie 6–86%, Gerflor oferuje całą paletę kolorów pozwalających architektom na dobór podłogi jak najlepiej dopasowanej do warunków oświetleniowych danego pomieszczenia.

Kola salle de bain
Trochę sztuki jeszcze bardziej uatrakcyjni wnętrze

Dla grupy Gerflor estetyka od zawsze była ważnym aspektem.

Chcemy mieć aktywny udział w dobrym samopoczuciu naszych klientów poprzez tworzenie wzorów dopasowanych do naszych 10 grup konsumentów. Każdego roku nasz dział kreatywny opracowuje nowe projekty wraz z naszymi klientami i kilkoma influencerami.

W katalogu Gerflor znajduje się 4000 wzorów.

Studio Design Gerflor
Poprawa komfortu akustycznego i izolacji

Świadomi negatywnego wpływu hałasu na komfort życia, zwłaszcza w sektorach mieszkaniowym, hotelarskim, medycznym i oświatowym, opracowaliśmy produkty w wersji akustycznej wyposażone w spód piankowy lub korkowy redukujące w znacznym stopniu:

  • hałas spowodowany upadającym na ziemię obiektem
  • odgłosy kroków

Oferujemy również szeroką gamę podkładów izolujących do płytek i paneli winylowych.

Gerflor u Twojego boku
USŁUGI

Masz pytanie? Potrzebujesz porady odnośnie swojego projektu? Aby otrzymać wsparcie, które sprosta Twoim oczekiwaniom, skontaktuj się z ekipą Gerflor.

Skontaktuj się z nami!
Contact Gerflor

Gerflor – najlepszy wybór do Twojego domu

Grupa GERFLOR projektuje, produkuje i sprzedaje innowacyjne, stylowe, ekologiczne i całościowe rozwiązania w zakresie podłóg i ścian: od płytek winylowych na podłogę do klejenia lub na zamek poprzez płyty winylowe na ściany aż po wykończenia. 

Dzięki tej gamie możesz wykończyć każde pomieszczenie w Twoim domu: sypialnię, pokój dziecięcy, kuchnię, łazienkę i wiele innych.

Bogata oferta produktów stanowi odpowiedź na wyjątkowe potrzeby każdego domownika. 

Dużo inspiracji, dobre samopoczucie, trwałość i dobra jakość za rozsądną cenę. 

Architektura, Dekoracja, Sport, Technologia.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.