Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Cuisine - Sunny Light

Piękno świetlistego lasu z podłogą winylową Sunny Light z gamy Virtuo

Wzór Sunny Light jak kameleon dopasuje się do każdego wnętrza: stylu naturalnego, skandynawskiego, boho oraz minimalistycznego i nowoczesnego.

 

Skandynawskie boho
Czy ten trend będzie Twoim ulubionym?

Skandynawskie boho czerpie inspiracje z wnętrz skandynawskich i trendu boho. Jego ucieleśnieniem jest tutaj dekor Sunny Light - jasne drewno, które wprowadza do tego wnętrza charakter i miękkość. Brzmi interesująco?

Jasne drewno – trend, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu

Jeśli istnieje podłoga, która nadaje każdemu wnętrzu oryginalnego charakteru, to jest to z pewnością podłoga drewniana. Dzięki materiałowi PVC możesz czerpać w pełni z tej naturalnej inspiracji! Cechuje się wyjątkową wodoszczelnością i odpornością na eksploatację, nie widać na niej śladów stóp w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, a także świetnie nadaje się do kuchni, gdzie będzie odporna na plamy. A przy tym wygląda szlachetnie, prosto i elegancko i zawiera motyw jasnego drewna!

Jedna podłoga winylowa w kolorze jasnego drewna – dziesiątki wzorów

Czyli wzór Sunny Light to kameleon? Dokładnie tak! Elegancja tego wzoru podkreśli każde wnętrze! W kombinacji z wikliną, zielonymi roślinami, lnianymi poszewkami na poduszki z haftem oddaje styl boho. Jeśli połączysz go z meblami w kolorze jasnego drewna, różnorodnością barw i motywami geometrycznymi, otrzymasz styl skandynawski. Dzięki czystym liniom i minimalistycznemu stylowi Twoja podłoga winylowa Sunny Light wkomponuje się w trend japandi. W połączeniu z czernią i metalem stworzysz przejrzysty, współczesny styl industrialny. Masz tutaj prawdziwe pole do popisu!

Gra kontrastów: odważ się na łączenie wzorów z LVT!

Otwarta kuchnia, wnęka w salonie, pomieszczenie otwarte na loggię lub werandę, kącik jadalniany, strefa relaksu... Kierując się wyglądem swojego wnętrza i swoim stylem życia, poprzez kontrastującą podłogę możesz podkreślić określone strefy swojego domu. Wzór Sunny Light nadaje się do wykorzystania w wielu różnych konfiguracjach: z cementowymi płytkami lub motywem geometrycznym w kąciku jadalnianym lub kuchni, z motywem Terrazzo w pokoju dziecinnym, mineralnym betonie w łazience... Dzięki swojemu naturalnemu charakterowi wzór Sunny Light trafi w różne gusta!

Płytki na zamek, panele do klejenia – ich montaż jest dziecinnie prosty!

Wzór Sunny Light jest dostępny w gamie Virtuo i może być zamontowany na dwa różne sposoby: jako płytki na zamek i panele do klejenia. Ale jeszcze przed montażem musisz zadać sobie inne fundamentalne pytanie: w jakim kierunku zamontować podłogę? Mimo że istnieją wyjątki (w zależności od umiejscowienia drzwi i naturalnego światła), regułą jest montaż podłogi winylowej równolegle do dłuższych ścian, tak aby optycznie wydłużyć pomieszczenie, lub prostopadle, by poszerzyć wąską przestrzeń. Sensowne?

Winyl odgrywa coraz większą rolę w stylu skandynawskim

Styl skandynawski obejmuje wiele różnych elementów: jasne drewno, niskie meble, minimalistyczną pościel, łagodne oświetlenie...A zwłaszcza przytulną i relaksującą atmosferę. Wybieraj spośród puszystych pledów, grubych dywanów, poszewek z motywami geometrycznymi... I wszystkiego, co może sprawić, by Twoje wnętrze było jeszcze bardziej przytulne!

Gino Venturelli, Dyrektor artystyczny marki Gerflor

„Poprzez Sunny Light zamierzaliśmy wykorzystać motyw drzewa i szczególną świetlistość drzewa o jasnej barwie. Chcieliśmy przywrócić temu szlachetnemu materiałowi elegancję, stworzyć naturalny odcień i zaproponować motyw, który będzie współgrał ze stylem skandynawskim, dominującym od dziesięciolecia. To jest nasza metoda, aby mieć udział w stwarzaniu przytulnych wnętrz i przyjemnej codzienności”.

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.