Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Tutos trophées chambre d'enfant

DIY (czyli Zrób to sam) - co z pozostałościami po montażu podłóg Gerflor zrobiła Clem Around the Corner

Rzuciliśmy wyzwanie Clem Around the Corner, influencerce zajmującej się tematyką DIY oraz wyposażenia wnętrz, której konto na portalu Pinterest jest pełne pomysłów na aranżację wnętrz. Miała za zadanie znaleźć rozwiązanie #AntiGaspi, czyli zero-waste na wykorzystanie pozostałości po montażu podłóg.

 Gotowi, aby zobaczyć rezultat?

Ściana pełna stylowych i minimalistycznych ramek

Modna od kilku lat ściana z ramkami jest nieodzownym elementem wnętrza każdego miłośnika wyposażenia wnętrz.

Niezależnie od tego, czy jest to salon, sypialnia czy też biuro, wypełniona ramkami ściana w mgnieniu oka nada niepowtarzalnego charakteru każdemu pomieszczeniu. Ponadto dzięki temu elementowi dekoracyjnemu dom lub mieszkanie nabierze przytulności. Razem z Clem puść wodze fantazji, dbając przy okazji o wtórne wykorzystanie odpadów. Oto pozostałości z montażu podłóg, które pomogą stworzyć artystyczną i niezwykle dekoracyjną kompozycję: nie wahaj się – przejdź od razu do filmu instruktażowego i zabierz się do pracy! 

 

Un mur de cadre arty et épuré

Trofea do pokoju dziecięcego

Zdecydowaliście się zredukować produkcję odpadów? Stać się bardziej ekologicznymi, korzystając z recyklingu, i unikać marnotrawstwa? Bądźcie jak Clem! Influencerka wykorzystała pozostałości po montażu podłóg Gerflor, aby stworzyć urocze trofea do pokoju dziecięcego. Tutaj znajdziecie film instruktażowy, jak stworzyć samodzielnie tego rodzaju oryginalną dekorację dla Waszego malucha. Który wkrótce na pewno poprosi o więcej!

Minimalistyczny i artystyczny dywan

Pozostał wam duży kawałek i nie wiecie, co z nim zrobić? Stwórzcie osobisty, oryginalny dywan, zestawiając niewielkie kawałki podłogi, łącząc ciemne i jasne odcienie, jednorodne kolory i grafiki! Potrzebne wsparcie? Clem wyjaśni Wam, jak stworzyć takie cudeńko tutaj!

 

 

Urocza i szykowna girlanda bożonarodzeniowa

Girlanda zero-waste, oryginalna i dziecinnie prosta do zrobienia. Oto coś, co wbije wszystkich członków rodziny w fotel! Dekoracja, którą możecie przytwierdzić w dowolnym miejscu w domu lub na choince, tak jak zrobiła to Clem tutaj. Połączcie dowolne elementy naszych kluczowych wzorów i stwórzcie girlandę, która zadziwi wszystkich wokół!

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.