Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
A successful first renovation

Sypialnia nie do poznania!

Dom Lydie

Client
Dom Lydie @home_renov_passion
Place
Charente-Maritime
Project type
Renowacja sypialni
Size
36 m²
Products
Płytki i panele, Senso premium clic, Kariba Taupe

Sypialnia nie do poznania!

Pasjonatka renowacji i urządzania wnętrz Lydie @home_renov_passion, mieszka w południowo-zachodniej Francji (a dokładnie w Charente-Maritime). W marcu skontaktowała się z nami, prosząc o pomoc w urządzeniu swojej sypialni.

Cusine Renovee

Lydie nie są obce nasze produkty, ponieważ już wcześniej odnowiła swój salon przy użyciu Gerflor, więc po raz kolejny zdecydowała się na wykładzinę PVC Gerflor.

Kiedy odnawiała swój salon, wybrała wzór Kariba Taupe z serii Senso Premium Clic. Spodobał jej się pomysłowy system zatrzaskowy i łatwe w montażu deski. Naturalnym było, że Lydie chciała ponownie użyć tego samego produktu do renowacji swojej sypialni.

parental suite

Nowy pokój skąpany w świetle

Ponownie sięgnęła po wzór Kariba Taupe, wnosząc do sypialni przytulność i ciepło. Komfort pod stopami i słoneczne kolory wykładziny odmieniły pomieszczenie!

Ponadto, zaletą gamy Senso Premium Clic jest to, że zawiera ona produkty odporne na uderzenia i zarysowania, co oznacza, że są one odpowiednie do różnych pomieszczeń w domu. Od kuchni po sypialnię i łazienkę - ta seria jest idealnym rozwiązaniem w każdej sytuacji.

Przed i po renowacji - prawda, ze jest różnica?

parental suite before
parental suite after

Lydie ma teraz nową podłogę, która doskonale imituje drewniany parkiet, ale bez jego minusów. Transformacja była radykalna, a pokój nabrał zupełnie nowego wymiaru, z jaśniejszym, bardziej miękkim, a jednocześnie bardziej nowoczesnym wyglądem.

Tak jak chciała, panele winylowe Gerflor są łatwe do czyszczenia, odporne na plamy i nie wymagają żadnej szczególnej konserwacji, w przeciwieństwie do prawdziwego parkietu (bez szlifowania i polerowania).

Zaufaj nam!

Jeśli i Ty szukasz wspaniałej alternatywy dla parkietu, i nie chcesz spędzać godzin na czyszczeniu istniejącej podłogi, to nie krępuj się i wypróbuj nasze płytki i panele LVT Gerflor!

Szukasz pomysłu na podłogę?

Chętnie Ci pomożemy!

Only numbers allowed.

Otrzymaliśmy Twoje zapytanie

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Wyślij
This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.