Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
_40athiseo_.jpg

Przedpokoje i korytarze w harmonii z Twoim domem

Client
Pasjonaci urządzania wnętrz
Project type
Odnowienie korytarzy i przedpokoju
Size
10 m²
Products
Collections Senso

Ożyw swoje korytarze i hole wejściowe dzięki Gerflor!

Przedpokoje, korytarze i hole wejściowe to przestrzenie łączące większe pomieszczenia mieszkalne, które należy urządzić z należytą starannością, aby dodać domowi stylu. Z powodu braku pomysłów, te przestrzenie są często zapomniane. Mogą wydawać się trudne do wyposażenia ze względu na ich długi układ, ale nie potrzeba wiele, aby je naprawdę ożywić: kilka zdjęć, ławka w stylu vintage lub piękna zielona roślina, a przede wszystkim podłoga Gerflor, która jest łatwa do utrzymania w czystości - konieczność w tych miejscach o dużym natężeniu ruchu. Dzięki stylowym i oryginalnym wzorom, które dodają charakteru, można uczynić te przestrzenie naprawdę wyjątkowymi.

renovation-maison-nantaise.jpg

Oto mały podgląd naszych najpiękniejszych inspiracji dla tych trudnych przestrzeni! W naszym pierwszym przykładzie mamy korytarz wyposażony w Cordoba Champagne, z kolekcji Senso Premium Easy: idealnie pasuje do litego parkietu @renovation_maison_nantaise! Ten południowy odcień nadaje korytarzowi miękkość i ciepło. Starannie dobrany wzór dobrze komponuje się z ciepłymi kolorami i naturalnymi materiałami.

elledkor1.jpg

W długim korytarzu nie potrzeba wiele, aby zachować poczucie przestrzeni i światła. Zielone rośliny przełamują biały korytarz, a wszystko to przy zachowaniu neutralnego przepływu łączącego wszystkie pomieszczenia w domu. Wspaniała ściana fotograficzna, jak ta autorstwa @elledekor, może ozdobić tę przestrzeń i zamienić ją w prawdziwy gabinet osobliwości: idealne miejsce do wyświetlania szczęśliwych wspomnień rodziny. Wreszcie, piękny wiklinowy żyrandol łączy wszystko razem z ciepłym i przytulnym akcentem.

deco-orane.jpg

Atrakcyjny, strukturalny mebel i półki to świetna okazja, aby nadać korytarzowi indywidualny charakter. Możesz udekorować je dowolnymi ozdobami, a jeśli przestrzeń na to pozwala, dlaczego nie dodać krzesła, aby stworzyć mini kącik biurowy, tak jak @deco_orane, który wybrał Senso Premium Clic Columbia. Sprytnie zaprojektowany korytarz!

_40athiseo_1.jpg

Na koniec mamy @athiseo, która przeprowadziła tę niezwykle udaną renowację przy użyciu Senso Premium Easy, gamy w kolorze Puzzle wood, oferującym efekt eleganckiego jasnego drewna z widocznymi sękami. Senso Premium Easy to otwarte zaproszenie do nadania wykładzinie podłogowej indywidualnego charakteru poprzez mieszanie i dopasowywanie różnych wzorów do woli! Wszystkie modele z tej kolekcji mogą być łączone razem, co oznacza, że możesz oddzielić różne przestrzenie w domu lub nawet stworzyć oryginalne projekty. Odmień swoją podłogę i zamień ją w swoją własną dumę i radość.

 

This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.