Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
A room full of modernity

Pokój dzienny z podłogą z polerowanego betonu

Dom Eléonore

Client
Eléonore @montoutmontoit.deco
Place
Lyon
Project type
Renowacja pokoju dziennego
Size
52 m2
Products
Płytki i panele LVT, Virtuo 30 clic, Latina beige

Nowoczesna przestrzeń

Na swoim koncie na Instagramie @montoutmontoit.deco, Eléonore dzieli się wszystkimi swoimi DIY life hackami i pomysłami w tutorialach, aby udowodnić, że każdy jest w stanie zrobić własne dekoracje i remonty.

Jako matka dwójki małych dzieci, szukała szybkiej i łatwej alternatywy dla wymiany starych płytek ceramicznych. Mieszkała w regionie Lyonu od ponad czterech lat i chciała zmodernizować swoją część mieszkalną, która obejmuje salon i jadalnię. Chciała mieć polerowaną podłogę betonową, ale bez wszystkich związanych z nią minusów (trudna instalacja, skomplikowane i kosztowne czyszczenie i konserwacja, starzenie się, itp.)

Naturalnym było, że zaproponowaliśmy jej pomoc przy remoncie, proponując nasze płytki PVC z serii VIRTUO 30 Clic (Latina Beige), które doskonale imitują podłogę betonową.

A room full of modernity

Szybki i łatwy montaż

Eléonore chciała przeprowadzić metamorfozę jak najszybciej i przy użyciu minimalnej ilości sprzętu, aby nie zagracić swojego zapracowanego domu podczas realizacji projektu. Uzbrojona jedynie w liniał, nóż i młotek przystąpiła do układania płytek PVC.

Płytki winylowe produkcji francuskiej

Nasze rozwiązanie Virtuo 30 Clic należy do szerokiej gamy zatrzaskowych płytek i desek winylowych Virtuo. Jest częścią naszej kolekcji premium produkcji francuskiej. Posiada również szereg innych zalet, w tym:

  •     System zamków firmy Gerflor, który pozwala uniknąć konieczności stosowania kleju lub lepiku
  •     Szybki i łatwy montaż
  •     Trzy narzędzia do montażu płytek: młotek, liniał i nóż techniczny
  •     Produkt w 100% nadający się do recyklingu, wyprodukowany we Francji

Przekształcenie pokoju dziennego: przed i po

W zaledwie dwa dni ukończyła swój projekt renowacji podłogi. Poniższe zdjęcia pokazują rezultat po położeniu płytek PVC. Eléonore jest zdumiona rezultatem i nie poznaje swojego domu. Ma nawet wrażenie, że dzięki podłodze pokój wydaje się większy.

Pozbyła się swoich starych płytek ceramicznych, widocznych fug i zimnych stóp... Jak to dobrze ujęła: "To taka ulga chodzić w skarpetkach, nawet w zimie!".

Living area before
Living area after

Teraz kolej na Ciebie!

Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowy wygląd, nie poświęcając na to wiele czasu? Szukasz nowej, wysokiej jakości podłogi? W takim razie do dzieła!

Nasze płytki i deski na zamek "Virtuo 30 Clic" można znaleźć w internecie i w wielu punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Zapraszamy do śledzenia nas na Instagramie i Facebooku, odkrywania wszystkich rozwiązań produktowych i czerpania inspiracji z różnych kombinacji, które będą pasować do Twojego wnętrza. A teraz Twoja kolej!

Szukasz pomysłu na podłogę?

Chętnie Ci pomożemy!

Only numbers allowed.

Otrzymaliśmy Twoje zapytanie

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Wyślij