Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
A room full of modernity

Pokój dzienny z podłogą z polerowanego betonu

Dom Eléonore

Client
Eléonore @montoutmontoit.deco
Place
Lyon
Project type
Renowacja pokoju dziennego
Size
52 m2
Products
Płytki i panele LVT, Virtuo 30 clic, Latina beige

Nowoczesna przestrzeń

Na swoim koncie na Instagramie @montoutmontoit.deco, Eléonore dzieli się wszystkimi swoimi DIY life hackami i pomysłami w tutorialach, aby udowodnić, że każdy jest w stanie zrobić własne dekoracje i remonty.

Jako matka dwójki małych dzieci, szukała szybkiej i łatwej alternatywy dla wymiany starych płytek ceramicznych. Mieszkała w regionie Lyonu od ponad czterech lat i chciała zmodernizować swoją część mieszkalną, która obejmuje salon i jadalnię. Chciała mieć polerowaną podłogę betonową, ale bez wszystkich związanych z nią minusów (trudna instalacja, skomplikowane i kosztowne czyszczenie i konserwacja, starzenie się, itp.)

Naturalnym było, że zaproponowaliśmy jej pomoc przy remoncie, proponując nasze płytki PVC z serii VIRTUO 30 Clic (Latina Beige), które doskonale imitują podłogę betonową.

A room full of modernity

Szybki i łatwy montaż

Eléonore chciała przeprowadzić metamorfozę jak najszybciej i przy użyciu minimalnej ilości sprzętu, aby nie zagracić swojego zapracowanego domu podczas realizacji projektu. Uzbrojona jedynie w liniał, nóż i młotek przystąpiła do układania płytek PVC.

Płytki winylowe produkcji francuskiej

Nasze rozwiązanie Virtuo 30 Clic należy do szerokiej gamy zatrzaskowych płytek i desek winylowych Virtuo. Jest częścią naszej kolekcji premium produkcji francuskiej. Posiada również szereg innych zalet, w tym:

  •     System zamków firmy Gerflor, który pozwala uniknąć konieczności stosowania kleju lub lepiku
  •     Szybki i łatwy montaż
  •     Trzy narzędzia do montażu płytek: młotek, liniał i nóż techniczny
  •     Produkt w 100% nadający się do recyklingu, wyprodukowany we Francji

Przekształcenie pokoju dziennego: przed i po

W zaledwie dwa dni ukończyła swój projekt renowacji podłogi. Poniższe zdjęcia pokazują rezultat po położeniu płytek PVC. Eléonore jest zdumiona rezultatem i nie poznaje swojego domu. Ma nawet wrażenie, że dzięki podłodze pokój wydaje się większy.

Pozbyła się swoich starych płytek ceramicznych, widocznych fug i zimnych stóp... Jak to dobrze ujęła: "To taka ulga chodzić w skarpetkach, nawet w zimie!".

Living area before
Living area after

Teraz kolej na Ciebie!

Czy chcesz nadać wnętrzu swojego domu nowy wygląd, nie poświęcając na to wiele czasu? Szukasz nowej, wysokiej jakości podłogi? W takim razie do dzieła!

Nasze płytki i deski na zamek "Virtuo 30 Clic" można znaleźć w internecie i w wielu punktach sprzedaży na terenie całej Polski.

Zapraszamy do śledzenia nas na Instagramie i Facebooku, odkrywania wszystkich rozwiązań produktowych i czerpania inspiracji z różnych kombinacji, które będą pasować do Twojego wnętrza. A teraz Twoja kolej!

Szukasz pomysłu na podłogę?

Chętnie Ci pomożemy!

Only numbers allowed.

Otrzymaliśmy Twoje zapytanie

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Wyślij
This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.