Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Bathroom renovation

Stylowe i pełne życia łazienki dzięki Gerflor

Client
Pasjonaci urządzania wnętrz
Size
10 sqm
Products
Senso Premium Easy

Nasze inspiracje na modne i wytrzymałe łazienki!

Marzysz o zmianie podłogi z płytek w swojej łazience? Podłoga w łazience musi być wodoodporna, funkcjonalna i estetyczna! Zbyt skomplikowane, powiecie? Nie dla naszych ambasadorów i influencerów, którzy podjęli wyzwanie, aby ich łazienki były zarówno piękne, jak i praktyczne. A więc, gotowi na kilka kolejnych wspaniałych wycieczek po domach? Zaczynajmy!

Zarówno nasi klienci, jak i influencerzy rozumieją, że winyl na podłogę w łazience zapewnia spokój. W przypadku pomieszczeń, w których znajduje się dużo wody, takich jak łazienka, posiadanie podłogi PCV jest niezbędne. Poza tym, że jest wodoodporna, winyl ma tę dodatkową zaletę, że oferuje szeroką gamę wzorów: zdecyduj się na podłogę winylową do łazienki lub toalety, która jest odporna na zachlapania i występuje w wybranym przez Ciebie wzorze i/lub kolorze. Oto mały podgląd naszych najpiękniejszych inspiracji dla tych mokrych pomieszczeń! W naszym pierwszym przykładzie mamy toaletę wyposażoną w Cordoba Champagne, z kolekcji Senso Premium Easy: idealnie pasuje do litego parkietu @renovation_maison_nantaise!

renovation maison nantaise gerflor

Tutaj para z Bordeaux, @mini_loft_bordelais, wyposażyła urocze mieszkanie na poddaszu. Aby stworzyć kontrast z pięknym oryginalnym parkietem, wybrali naszą bardzo inspirującą Cordobę Black, aby uczynić swoją łazienkę ultra modną! Kolor ten jest dostępny w formacie płytek do łatwej instalacji z kolekcji Senso Premium Easy, a także w postaci arkusza winylowego z tekstylnym podkładem z kolekcji Texline, zapewniającego doskonałe pochłanianie dźwięku: same korzyści!

bathroom renovation

@aventuremaisondeco wybrała podłogę Provence Black and White, dostępną w naszej kultowej kolekcji płyt winylowych z tekstylnym podkładem Texline, w połączeniu z klasycznymi dekoracjami i czarną aluminiową zasłoną prysznicową. Ta podłoga jest bardzo typowa dla przestrzeni śródziemnomorskich i dodaje oryginalnego i kolorowego akcentu.

Bathroom renovation

Na koniec mamy @ana.home.decoration, która wykonała tę super stylową aranżację z wykorzystaniem winylu Provence Gold z efektem płytek z serii Senso Premium Easy,. Doskonale pasuje do eleganckiego, jasnego drewna z widocznymi sękami oferowanego przez nasz kolor drewna Puzzle i tworzy kolorowy, designerski efekt dywanu. Senso Premium Easy to otwarte zaproszenie do nadania wykładzinie podłogowej indywidualnego charakteru poprzez mieszanie i dopasowywanie różnych wzorów do woli! Wszystkie modele z tej kolekcji mogą być łączone razem, co oznacza, że możesz oddzielić różne przestrzenie w domu lub nawet stworzyć oryginalne projekty. Odmień swoją podłogę i zamień ją w swoją własną dumę i radość.

bathroom renovation senso premium easy

Szukasz pomysłu na podłogę?

Chętnie Ci pomożemy!

Only numbers allowed.

Otrzymaliśmy Twoje zapytanie

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Wyślij