Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Bathroom renovation

Stylowe i pełne życia łazienki dzięki Gerflor

Client
Pasjonaci urządzania wnętrz
Size
10 sqm
Products
Senso Premium Easy

Nasze inspiracje na modne i wytrzymałe łazienki!

Marzysz o zmianie podłogi z płytek w swojej łazience? Podłoga w łazience musi być wodoodporna, funkcjonalna i estetyczna! Zbyt skomplikowane, powiecie? Nie dla naszych ambasadorów i influencerów, którzy podjęli wyzwanie, aby ich łazienki były zarówno piękne, jak i praktyczne. A więc, gotowi na kilka kolejnych wspaniałych wycieczek po domach? Zaczynajmy!

Zarówno nasi klienci, jak i influencerzy rozumieją, że winyl na podłogę w łazience zapewnia spokój. W przypadku pomieszczeń, w których znajduje się dużo wody, takich jak łazienka, posiadanie podłogi PCV jest niezbędne. Poza tym, że jest wodoodporna, winyl ma tę dodatkową zaletę, że oferuje szeroką gamę wzorów: zdecyduj się na podłogę winylową do łazienki lub toalety, która jest odporna na zachlapania i występuje w wybranym przez Ciebie wzorze i/lub kolorze. Oto mały podgląd naszych najpiękniejszych inspiracji dla tych mokrych pomieszczeń! W naszym pierwszym przykładzie mamy toaletę wyposażoną w Cordoba Champagne, z kolekcji Senso Premium Easy: idealnie pasuje do litego parkietu @renovation_maison_nantaise!

renovation maison nantaise gerflor

Tutaj para z Bordeaux, @mini_loft_bordelais, wyposażyła urocze mieszkanie na poddaszu. Aby stworzyć kontrast z pięknym oryginalnym parkietem, wybrali naszą bardzo inspirującą Cordobę Black, aby uczynić swoją łazienkę ultra modną! Kolor ten jest dostępny w formacie płytek do łatwej instalacji z kolekcji Senso Premium Easy, a także w postaci arkusza winylowego z tekstylnym podkładem z kolekcji Texline, zapewniającego doskonałe pochłanianie dźwięku: same korzyści!

bathroom renovation

@aventuremaisondeco wybrała podłogę Provence Black and White, dostępną w naszej kultowej kolekcji płyt winylowych z tekstylnym podkładem Texline, w połączeniu z klasycznymi dekoracjami i czarną aluminiową zasłoną prysznicową. Ta podłoga jest bardzo typowa dla przestrzeni śródziemnomorskich i dodaje oryginalnego i kolorowego akcentu.

Bathroom renovation

Na koniec mamy @ana.home.decoration, która wykonała tę super stylową aranżację z wykorzystaniem winylu Provence Gold z efektem płytek z serii Senso Premium Easy,. Doskonale pasuje do eleganckiego, jasnego drewna z widocznymi sękami oferowanego przez nasz kolor drewna Puzzle i tworzy kolorowy, designerski efekt dywanu. Senso Premium Easy to otwarte zaproszenie do nadania wykładzinie podłogowej indywidualnego charakteru poprzez mieszanie i dopasowywanie różnych wzorów do woli! Wszystkie modele z tej kolekcji mogą być łączone razem, co oznacza, że możesz oddzielić różne przestrzenie w domu lub nawet stworzyć oryginalne projekty. Odmień swoją podłogę i zamień ją w swoją własną dumę i radość.

bathroom renovation senso premium easy

Szukasz pomysłu na podłogę?

Chętnie Ci pomożemy!

Only numbers allowed.

Otrzymaliśmy Twoje zapytanie

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Wyślij
This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.