Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
sans_titre.png

Mały domek w Prowansji

W domu Adeline

Client
Adeline @une.fille.de.provence
Place
Prowansja, Francja
Project type
Renowacja pokoju dziennego
Size
30 m²
Products
Płytki i paneleLVT, Senso premium clic, color Authentic Nature

Mały domek Adeliny w Prowansji

Słoneczne dni i ciepła pogoda powracające do Prowansji na nowo rozpalają w nas chęć do przeprowadzenia metamorfozy naszych domowych wnętrz.

Adeline @une.fille.de.provence nie jest wyjątkiem od reguły. Zmotywowana Adeline skontaktowała się z nami, aby odnowić ulubiony pokój w jej domu, w którym spędza 10 miesięcy w roku.

avant_2.png

Ten słynny pokój to dynamiczna przestrzeń życiowa w wiecznym stanie ruchu. Służy jako jadalnia, ale także jako przestrzeń do kreatywności, czytania lub odpoczynku.

Duże okna wykuszowe zapewniają mnóstwo światła i zdają się wprowadzać ogród do wnętrza domu.

Kiedy przyszło do remontu podłogi, Adeline chciała nadać temu miejscu ciepły i autentyczny charakter. Dlatego też zaproponowaliśmy różne rodzaje podłóg o ultrarealistycznych wzorach imitujących drewno. Adeline nie traciła czasu na wybór stylu, ponieważ była to miłość od pierwszego wejrzenia do wzoru #AuthenticNature z gamy Senso Premium Clic.

authentic_nature.png

Prace remontowe

Prace remontowe wolała pozostawić mężowi. Po zakasaniu rękawów i chwyceniu za młotek, zaczął montować deski łączone na zamki. W ciągu zaledwie kilku godzin płytki ceramiczne zostały ukryte pod wspaniałą podłogą winylową z efektem bielonego drewna!

Adeline wyznaje: "Mój mąż bardzo lubił montować panele winylowe Senso Premium Clic. Były tak łatwe do dopasowania, łatwe do przycięcia i szybkie w instalacji, że nie musieliśmy wzywać profesjonalisty." "

Dodatkowo, ten asortyment jest odporny na wodę i może być używany w każdym pomieszczeniu w domu. Nie martw się, że woda dostanie się na podłogę. Dzięki grubej warstwie ścieralnej, ta wykładzina podłogowa nie pozwoli na przesiąkanie wody.

 

1.png
2.png

Na co czekać?

Czy szukasz podłogi, która będzie odporna na wodę, uderzenia i zadrapania? W takim razie zdecyduj się na wykładzinę Gerflor. Spróbuj, a nie będziesz zawiedziony.

 

avant_2.png
sans_titre.png

Testimonial from
@une.fille.de.provence 

"When we wanted to renovate this room, our checklist involved creating a warmer and more authentic feel, as well as laying a floor that would stay as clean as possible, because we live in the countryside and we've got four dogs... 

Gerflor ticked every box with flying colours. We love spending time in the room every day. The room seems bigger, walking barefoot is so enjoyable and the floor's really easy to clean! 

Thanks to the Gerflor team. Adeline" 

Szukasz pomysłu na podłogę?

Chętnie Ci pomożemy!

Only numbers allowed.

Otrzymaliśmy Twoje zapytanie

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Wyślij
This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.