Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Bright bedroom

Jasna sypialnia

Z Océane

Client
Océane @bebepantoufle
Place
Pas-de-Calais
Project type
Renowacja sypialni
Size
10 m²
Products
LVT, Senso premium clic, Sunny White

Jasna sypialnia

Kilka tygodni temu Océane z bloga @bebepantoufle skontaktowała się z nami, ponieważ chciała na nowo urządzić swoją sypialnię i pozbyć się starzejących się płytek ceramicznych. Ważne było dla niej, aby wykonać tę pracę samodzielnie. Dlatego potrzebowała lekkiej podłogi, która byłaby łatwa w montażu i wymagała bardzo mało sprzętu.

Bright bedroom

Naturalnym było, że postanowiliśmy pomóc jej w metamorfozie, umożliwiając modernizację sypialni poprzez zastosowanie imitacji parkietu. Po długich poszukiwaniach zdecydowała się na panele winylowe, wzór Sunny White  z serii Senso Premium Clic i jego ultrarealistyczne wykończenie imitujące drewno.

Ta seria jest wyposażona w system zamków FOLD DOWN firmy Gerflor, który pozwala na szybki i łatwy montaż wykładziny podłogowej bez konieczności wzywania fachowca. Narzędzia potrzebne do montażu podłogi to miarka, młotek i nóż.

bright room
pose

Rezultat

Océane powiedział nam: "Efekt końcowy jest niesamowity! Wnosi jasność i dużo światła do różnych pomieszczeń, z odrobiną ciepła, które pochodzi z autentycznego wyglądu drewna."

Nowa podłoga z paneli winylowych jest wygodna do chodzenia i sprawia, że cały pokój wydaje się cieplejszy i bardziej zachęcający. Zmiana podłogi sprawiła, że ten pokój przeszedł prawdziwy lifting.

A jaką Ty możesz osiągnąć wartość?

Jaka jest więc korzyść z renowacji przy użyciu paneli winylowych? Można pożegnać się z tymi wszystkimi godzinami spędzonymi na polerowaniu starej podłogi woskiem lub olejem, ponieważ nowa podłoga to tylko PVC.

photos_avant.png
photos_après.png

Życzenie Océane dotyczące posiadania podłogi przypominającej parkiet w końcu się spełniło. Nie będzie już musiała ukrywać starych płytek, przykrywając je dywanikami.

Jeśli i Ty masz dość patrzenia, jak Twoje płytki ceramiczne starzeją się i brudzą, zdecyduj się na podłogi winylowe!

Szukasz pomysłu na podłogę?

Chętnie Ci pomożemy!

Only numbers allowed.

Otrzymaliśmy Twoje zapytanie

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Wyślij