Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
Bright bedroom

Jasna sypialnia

Z Océane

Client
Océane @bebepantoufle
Place
Pas-de-Calais
Project type
Renowacja sypialni
Size
10 m²
Products
LVT, Senso premium clic, Sunny White

Jasna sypialnia

Kilka tygodni temu Océane z bloga @bebepantoufle skontaktowała się z nami, ponieważ chciała na nowo urządzić swoją sypialnię i pozbyć się starzejących się płytek ceramicznych. Ważne było dla niej, aby wykonać tę pracę samodzielnie. Dlatego potrzebowała lekkiej podłogi, która byłaby łatwa w montażu i wymagała bardzo mało sprzętu.

Bright bedroom

Naturalnym było, że postanowiliśmy pomóc jej w metamorfozie, umożliwiając modernizację sypialni poprzez zastosowanie imitacji parkietu. Po długich poszukiwaniach zdecydowała się na panele winylowe, wzór Sunny White  z serii Senso Premium Clic i jego ultrarealistyczne wykończenie imitujące drewno.

Ta seria jest wyposażona w system zamków FOLD DOWN firmy Gerflor, który pozwala na szybki i łatwy montaż wykładziny podłogowej bez konieczności wzywania fachowca. Narzędzia potrzebne do montażu podłogi to miarka, młotek i nóż.

bright room
pose

Rezultat

Océane powiedział nam: "Efekt końcowy jest niesamowity! Wnosi jasność i dużo światła do różnych pomieszczeń, z odrobiną ciepła, które pochodzi z autentycznego wyglądu drewna."

Nowa podłoga z paneli winylowych jest wygodna do chodzenia i sprawia, że cały pokój wydaje się cieplejszy i bardziej zachęcający. Zmiana podłogi sprawiła, że ten pokój przeszedł prawdziwy lifting.

A jaką Ty możesz osiągnąć wartość?

Jaka jest więc korzyść z renowacji przy użyciu paneli winylowych? Można pożegnać się z tymi wszystkimi godzinami spędzonymi na polerowaniu starej podłogi woskiem lub olejem, ponieważ nowa podłoga to tylko PVC.

photos_avant.png
photos_après.png

Życzenie Océane dotyczące posiadania podłogi przypominającej parkiet w końcu się spełniło. Nie będzie już musiała ukrywać starych płytek, przykrywając je dywanikami.

Jeśli i Ty masz dość patrzenia, jak Twoje płytki ceramiczne starzeją się i brudzą, zdecyduj się na podłogi winylowe!

Szukasz pomysłu na podłogę?

Chętnie Ci pomożemy!

Only numbers allowed.

Otrzymaliśmy Twoje zapytanie

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Wyślij
This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.