Sorry, you need to enable JavaScript to visit this website.
renovation_suite_parentale_clem_around_the_corner.jpg

Remont pokoju w 24 godziny, wyzwanie Clem Around The Corner

Client
Marion & Renaud, właściciele w St Didier au Mont d'Or
Project type
Renowacja pokoju w 24 godziny
Size
30m²
Products
Senso Premium Clic, color Cleveland Nature

Budzący respekt błyskawiczny remont pokoju rodziców

@clemaroundthecorner 

"Dziś chciałbym zabrać Państwa do Saint-Didier-au-Mont-d'Or, aby pokazać, jak całkowicie przekształciliśmy pokój rodziców. W ciągu zaledwie jednego dnia udało nam się odnowić sypialnię z otwartą łazienką.

Z pięknego domu Marion i Renauda roztaczają się wspaniałe widoki na góry Monts du Lyonnais. Ale dziś w centrum naszej uwagi jest ich sypialnia z otwartą łazienką. Para skontaktowała się ze mną w celu uzyskania porady i poprosiła o pomoc w realizacji ich planów renowacyjnych."

Przekształcenie pokoju rodziców w mniej niż jeden dzień

"Marion i Renaud stanęli przed dość typowym problemem i takim, z którym prawdopodobnie można się utożsamić. Celem było całkowite odświeżenie pokoju bez poświęcania zbyt wiele czasu na ten proces. Planowali spać w tym pokoju jeszcze tej samej nocy, więc musieli wymyślić kilka sprytnych rozwiązań i szybkich poprawek.

Marion i Renaud chcieli stworzyć ciepłą, przytulną i stylową atmosferę. Jeśli chodzi o mnie, zmiana wykładziny podłogowej jest kluczem do udanego remontu, więc to była pierwsza rzecz, którą należało zmienić w ich sypialni. Kiedy o tym rozmawialiśmy, powiedzieli mi również o niektórych swoich problemach. Chcieli nie tylko wykładziny, która byłaby łatwa do ułożenia, ale także łatwa do utrzymania w czystości, ekonomiczna i wyprodukowana we Francji.

Miałam już w głowie rozwiązanie i idealny produkt, który spełniałby wszystkie ich wymagania."

Obejrzyj film

Gerflor X Clem Around the Corner: ekspresowy remont w domu Marion i Renaud w Monts d'Or

Oto widok głównego pokoju Marion i Renaud przed rozpoczęciem prac remontowych....

suite_parentale_avant_renovation.jpg
suite_parentale_avant_la_renovation.jpg

W moim rozwiązaniu nie ma nic nowego, ale wciąż jest tak samo skuteczne, satysfakcjonujące i atrakcyjne! Używałam już tej wykładziny z JC, kiedy zdecydowaliśmy się spędzić weekend na przekształceniu łazienki w starym rodzinnym domku.

Byłam przekonana - i nadal jestem - że panele i płytki LVT Gerflor są doskonałym sprzymierzeńcem do odnowienia sypialni i łazienki, ponieważ:

  • Ta wykładzina podłogowa jest układana bezpośrednio na płytkach. Innymi słowy, nie ma potrzeby wzywania fachowców ani zrywania wszystkiego. Jak zobaczysz, sami zamontowaliśmy podłogę w ciągu zaledwie kilku godzin. Jeśli pracujesz nad podobnym projektem, możesz również samodzielnie położyć podłogę.
  •  Produkt ten jest ultra odporny i nadaje się do miejsc wilgotnych. Zasadniczo było to doskonałe rozwiązanie dla tego pokoju rodziców.
  •  Panele i płytki Gerflor są łatwe do utrzymania w czystości, co było jednym z głównych priorytetów Marion i Renaud. W codziennym życiu można je łatwo wyczyścić wodą z mydłem, co jest prawdziwą zaletą!
  • Ale podłoga Senso Premium Clic firmy Gerflor jest również w 100% przetwarzalna i zawiera 55% produktów pochodzących z recyklingu, co spełniło oczekiwania pary, która chciała przyczynić się do ochrony środowiska.
  • Wreszcie, wykładzina ta jest produkowana we Francji.

Dlatego poleciłam Marion i Renaudowi gamę Premium Clic, ponieważ idealnie pasowała do ich wymagań.

Kiedy przyszło do pomocy w wyborze wzoru, użyłam darmowego narzędzia do projektowania wnętrz dostępnego na stronie internetowej Gerflor. Narzędzie to umożliwiło mi włączenie różnych wykończeń bezpośrednio do zdjęcia sypialni, którą chcieliśmy przemeblować. Oznaczało to, że para mogła lepiej wyobrazić sobie efekt końcowy i wybrać najlepszy wzór i wykończenie dla swojej podłogi. Wybrałam trzy kolory jasnego drewna, aby dodać przytulny, ciepły akcent, którego Marion i Renaud pragnęli. Po obejrzeniu symulacji w narzędziu Gerflor Interior Designer, natychmiast wybrali wzór Cleveland Nature, który jest dostępny w gamie Senso Premium Clic.

reno_suite_parentale_choix_du_sol.jpg

Potem nadszedł czas, aby Renaud wziął się do pracy! Uzbrojony w nóż i młotek przygotował i ułożył deski.

reno_suite_parentale_pose_lame_vinyle_0.jpg
reno_suite_parentale_pose_dune_lame_vinyle.jpg

    Jeśli chciałbyś tak jak Renaud samodzielnie zamontować swoją nową podłogę Gerflor, to możesz! Zanim zaczniesz, pamiętaj, aby oczyścić istniejące płytki bez ich zamaczania. Deski i płytki można bez trudu przyciąć nożem (do narożników, wykończeń, pionów itp.) i połączyć młotkiem.

Remont sypialni: przed i po!

Następnie wróciłam na górę, aby dodać kilka dekoracyjnych akcesoriów. Aby przenieść ich wspaniałą nową podłogę na wyższy poziom i naprawdę podkreślić przytulną, ciepłą atmosferę, postanowiłam dodać kilka naturalnych materiałów, kilka świec i suszonych kwiatów.

Zdjęcia przed i po przemianie sypialni mówią same za siebie! Renaud położył nową wykładzinę w mgnieniu oka, a to zrobiło różnicę.

renovation_suite_parentale_deco_chambre.jpg
renovation_suite_parentale_vue_salle_de_bain.jpg
renovation_suite_parentale_clem_around_the_corner_deco.jpg

"Mam nadzieję, że doświadczenia Marion i Renaud zainspirują Was do rozprawienia się z własnymi projektami wnętrz domowych. To już drugi remont, który przeprowadziłam z wykorzystaniem produktów Gerflor. Więc teraz wasza kolej!

Zapraszamy do śledzenia Gerflor na Instagramie i odkrywania wszystkich stylów i różnych opcji dostępnych do nadania wnętrzu domu całkowitej zmiany. Cokolwiek zrobisz, upewnij się, że korzystasz z Kreatora wnętrz, aby wybrać najlepszy projekt. Teraz masz już wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę nad własnymi projektami. Do dzieła!

 

rs36949_sunny_nature_kitchen-lpr.

Zrób swoją wizualizację

Spróbuj!

Szukasz pomysłu na podłogę?

Chętnie Ci pomożemy!

Only numbers allowed.

Otrzymaliśmy Twoje zapytanie

Skontaktujemy się tak szybko jak to możliwe

Wyślij
This option will filter the result to display only products that are currently available in stock.